Referencje - IDHosting

Referencje

CDA Spółka Akcyjna

"Firma CDA Spółka Akcyjna rekomenduje markę IDHosting.pl z siedzibą w Częstochowie jako profesjonalnego partnera w zakresie hostingu z którym współpracujemy od 2018 roku. [...] Personel techniczny gwarantuje nam wsparcie oraz doradztwo na najwyższym poziomie."

e-commerce partners sp. z o.o.

"Należy zaznaczyć, że współpraca z panem Mariuszem odbywa się zawsze na profesjonalnym poziomie. Wszelki kontakt jest bezproblemowy, a wsparcie i doradztwo fachowe. Jeżeli napotkamy jakiś problem techniczny, prace nad jego rozwiązaniem podejmowane są bezzwłocznie, a problem zostaje skutecznie usunięty."

Sadkowski i Wspólnicy

"Z usług firmy IDHosting spółka Sadkowski i Wspólnicy korzysta od dwóch lat. W tym czasie uruchomiliśmy z ich pomocą dysk sieciowy, system backupowy oraz zwirtualizowaliśmy całą infrastrukturę serwerową. Całość procesu przebiegła bezproblemowo głównie dzięki zaangażowaniu poszczególnych pracowników firmy oraz wzorowego współdziałania z naszym IT."

Interface Poland Sp. z o. o.

"Pracownicy firmy chętnie odpowiadają na zadawane pytania i aktywnie pomagają w sytuacjach, gdy wymagana jest szybka reakcja. Obecna współpraca jest dla nas dalece satysfakcjonująca."

Windweb

"Polecam IDHosting.pl jako profesjonalnego dostawcę hostingu. Jest to firma z doświadczeniem, która zawsze służy doradztwem i wsparciem [...]"

Deming SSC

"Firma gwarantuje w pełni profesjonalną obsługę zapewniającą ciągłość działania usług. [...] Dotychczasowa współpraca pozwala nam rekomendować serwis IDHosting jako solidnego i rzetelnego partnera."

A-Rek

"Podczas realizacji wszystkich zleceń serwis IDHosting.pl wykazał się dużym poziomem zaangażowania, fachowości, profesjonalnym podejściem do oczekiwań klienta i ponad wszystko rzetelnością i niezawodnością w działaniu."

Digifence

"[...] wszystkie oferowane i ustalone parametry: techniczne, technologiczne i biznesowe były świadczone na najwyższym poziomie. W tym miejscu, niejako z zawodowego obowiązku, pragnę także podkreślić wysoką skuteczność wewnętrznych zabezpieczeń i procedur dot. cyberbezpieczeństwa."

Wydawnictwo Akademickie Dialog

"Od początku współpracy mogliśmy liczyć na doświadczenie, wsparcie i świetny kontakt ze strony zespołu firmy IDHosting. [...] Szczególnie warto podkreślić szybką reakcję na ewentualne zgłoszenia i wysoką jakość obsługi."

MADU SC Sp. z o.o. Sp. k.

"Niniejszym listem w imieniu firmy Madu SC, pragniemy zarekomendować firmę IDHosting jako rzetelnego i prezentującego wysoką klasę partnera oferującego najnowocześniejsze standardy w swojej dziedzinie. [...] Świetny kontakt i wsparcie, a co najważniejsze zapewniona jest wysoka dostępność."

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Częstochowie

"Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Częstochowie współpracuje z firmą IDHosting reprezentowaną przez Pana Mariusza Barczyka od 2012 roku. [...] IDHosting od początku profesjonalnie podchodzi do usług hostingowych: cena, parametry serwerów, szybkość przesyłu danych, reakcja na sytuacje awaryjne, bezpieczeństwo danych."

Przedszkole nr 3 w Brwinowie

"[...] IDHosting.pl wywiązuje się z zawartej umowy bez zastrzeżeń, świadcząc usługi na wysokiem poziomie [...] wykonuje powierzone jej zadania w sposób profesjonalny i z należytą starannością."

Inis Sp z o.o.

"Z serwerów VPS firmy IntegraDesign korzystamy od kilku lat i od samego początku był to ważny element naszej sieci. [...] Zawsze możemy liczyć na szybką i rzeczową pomoc oraz doradztwo techniczne, co pozwala nam sprawnie i elastycznie zarządzać usługą."

Tako Grzegorz Trylski

"Firma IDHosting od początku współpracy wykazała się dużym profesjonalizmem, analizując oraz doradzając opcje hostingowe. Wykupiony przez nas serwer działa bez zarzutu, jest łatwy w zarządzaniu. Obsługa techniczna serwera oraz łącza działa bez zarzutu 24h/dobę."

Renault Laguna Klub Polska

"Niniejszym z zadowoleniem potwierdzając, wysoką jakość usług świadczonych przez IDHosting [...] szczególnie w zakresie jakości dostępu, bezpieczeństwa oraz szybkości reakcji serwisu ww. Usługodawcę - Wszystkim którym zależy na wysokiej jakości [...] w kontekście relatywnie niskich kosztów usługi."

G4W Spółka z o.o

"Jestem bardzo zadowolony z profesjonalnego podejścia IDHosting do klienta. [...] Wykupione serwery są łatwe i przyjemne w zarządzaniu dzięki prostemu panelowi administracyjnemu. IDHosting to także cierpliwość i fachowość w udzielaniu odpowiedzi na kierowane do nich zapytania."

Ambienteu Sp. z o.o

"Jesteśmy klientem firmy od roku i utrzymujemy na jej serwerach nasz wiodący serwis www.Q-mapa.pl. Cenimy sobie szybką reakcję oraz doradztwo techniczne świadczone przez IDHosting. Możemy z pełną odpowiedzialnością polecić jej usługi innym podmiotom."

Revolweb Piotr Sadowski

"Firma IDHosting dostarcza nam rozwiązania techniczne i informacyjne oraz narzędzia do obróbki danych. Zakres usług firmy IDHosting świadczonych dla nas jest bardzo szeroki: od hostingu, utrzymania stron interenetowych i domen, obsługi e-mail, po wdrażanie i obsługę różnorakich protokołów internetowych oraz przekształcanie dużych ilości danych cyfrowych i obsługę systemów dotyczących bezpieczeństwa danych."

Studio Dobre Piksele

"Ponad cztery lata korzystamy z usług hostingowych IDHosting. Od samego początku naszej współpracy nie mieliśmy większych problemów technicznych. Szybkie i sprawne reagowanie administratora potwierdza tylko przekonanie o słuszności wyboru IDHosting jako dostawcy usług hostingowych."

AENET.PL s.c. K. Dymarczyk, D. Łuszcz

"Firma AENET.PL jako partner IDHosting pragnie zarekomendować tę firmę jako rzetelnego i profesjonalnego partnera, który oferuje najnowocześniejsze standardy w swojej dziedzinie. [...] Zawsze możemy liczyć na szybką pomoc oraz doradztwo techniczne, co pozwala nam sprawnie i elastycznie korzystać z ww. usług."

IT Paweł Ciura

"Polecam firmę IDHosting jako rzetelnego partnera zarówno przy starcie nowego jak i rozwoju starego biznesu. Zespół IDHosting charakteryzuje się wiedzą, kompetencją i dokonałą kulturą pracy."

Firma BIS Karol Kowalski

"Korzystamy z usług hostingowych IDHosting od lutego 2011 roku. [...] Współpraca odbywa się na bardzo dobrym poziomie. Problemy występują bardzo rzadko, a jeśli już się zdarzą to pomoc techniczna rozwiązuje je szybko i skutecznie. W związku z powyższym polecamy usługi IDHosting, bo jest to rzetelny partner w biznesie."

Dobrotech Julita Dubiel

"Nieprzerwanie od 2008 roku współpracujemy z IntegraDesign. Szczególnie doceniamy szybki i dobry kontakt oraz skuteczne wsparcie. Wykupione usługi są proste w zarządzaniu, oferują doskonałe parametry w rozsądnych cenach. Elastyczne podejście do zmian parametrów jak ilość kont pocztowych, subdomeny czy transfer miesięczny dodatkowo podnosi atrakcyjność oferty."

Positive Flow Marek Kremer

"Stale też korzystam z usług hostingowych dostarczanych przez IDHosting. W branży wideo/multimedia, w której działam potrzebuję pewnego serwera z dobrym transferem i taki właśnie otrzymałem. [...] Mogę z czystym sumieniem polecić firmę IntegraDesign jako rzetelnego partnera w zakresie IT."

Stowarzyszenie Artystyczne Otwarta Pracownia

"Cenimy sobie indywidualne podejście, świetny kontakt oraz fachowe doradztwo na które zawsze można liczyć. [...] Nie zawiedliśmy się na ich usługach, a wszelkie problemy rozwiązywane są natychmiastowo."

Spidernet Sławomir Janik

"Nigdy nie zawiedliśmy się na firmie, a dostęp do wykupionych usług był zawsze bezproblemowy. IDHosting zapewnia stałą, profesjonalną opiekę administracyjną 
oraz techniczną co było i jest zauważalne przede wszystkim w szybkości reakcji na zadany problem lub temat."

Sebros Sebastian Rosa

"Korzystam z usług hostingowych firmy IntegraDesign od sierpnia 2011 roku. Niniejszym listem chciałbym zarekomendować oferowane przez firmę IntegraDesign usługi. Jest to rzetelny partner oferujący nowoczesne standardy w zakresie prowadzonej działalności. Firma profesjonalnie podchodzi do świadczonych usług zapewniając na wysokim poziomie dbałość o klienta i jego potrzeby."

Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa TARNOWSKA KRYSTYNA

"Kontakt z Firmą okazał się łatwy i przyjemny. Przez te ładne parę lat naszej współpracy było wieleo kazji do kontaktu. Każda rozmowa czy telefoniczna czy mailowa była konkretna i fachowa ze strony pracowników."

Pstrąg Pustelnia

"Serwis IDHosting.pl wywiązuje się z zawartej umowy bez zastrzeżeń, świadcząć usługi na wysokim poziomie. Pracownicy działu technicznego szybko, sprawnie i profesjonalnie odpowiadają na zadawane pytania."