Serwery WWW

Niebieski

Pakiet przeznaczony dla stron - wizytówek. Obsługuje do trzech stron WWW wraz z bazami danych oraz pocztą e-mail.

Serwer WWW Niebieski - ikona
Zamów teraz Dowiedz się więcej »

Zielony

Najbardziej optymalna opcja w ofercie. Doskonale nadaje się na stronę firmową, bloga lub nawet dla niewielkiego sklepu internetowego.

Serwer WWW Zielony - ikona
Zamów teraz Dowiedz się więcej »

Żółty

Jeśli prowadzą Państwo sklep internetowy, sprzedaż w serwisach aukcyjnych to będzie to najlepszy wybór. Bardziej rozbudowane strony oraz blogi również z powodzeniem mogą wykorzytać ten pakiet.
Serwer WWW Żółty - ikona
Zamów teraz Dowiedz się więcej »

Czerwony

Opcja dla najbardziej wymagających klientów. Najwyższe parametry usługi sprawiają, że można wykorzystać go do wszystkich celów.

Serwer WWW Czerwony - ikona
Zamów teraz Dowiedz się więcej »
Chcesz sam określić parametry Twojego serwera?
Skontaktuj się z nami!
Ikona WWW

Serwery WWW, czyli tzw. hosting wspóldzielony jest to najpopularniejsza i zarazem najtańsza forma hostingu.

Jego głównym zastosowaniem jest przechowywanie i wyświetlanie stron www oraz obsługa poczty elektronicznej. W zależności od wybranego pakietu może być to strona firmy, forum lub nawet bardziej rozbudowany serwis. W dziesiejszych czasach dosłownie każda firma potrzebuje strony www, a co za tym idzie odpowiedniego i stabilnego serwera aby ją umieścić w Internecie.

Nasze serwery są idealnym wyborem. Spełniamy wszystkie wymagania jakie są stawiane przed nowoczesnym dostawcą usług hostingowych. Wszystkie serwery są wyposażone w szybkie dyski SSD.

Ikona CLI

Stawiamy tylko na dobre i sprawdzone technologie. Dzięki temu dane naszych klientów są bezpieczne, a serwery działają szybko i stabilnie. Jednocześnie zarządzanie usługą jest bardzo proste i przyjmne.

Do zarządzania serwerami udostępniamy najbardziej zaawansowany na rynku panel administracyjny Parallels Plesk. Dzięki dobrze przemyślanej budowie oferuje wiele możliwości, ale jest zarazem łatwy w użyciu. Całość dostępna jest oczywiście w języku polskim.

W panelu administracyjnym dostępny jest dla wszystkich naszych klientów katalog aplikacji, który daje możliwość łatwej i szybkiej instalacji najpopularniejszych systemów takich jak Joomla, Wordpress, Drupal i wiele innych. Możliwe jest również skorzystanie z zaawansowanego kreatora stron WWW.