Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. ×

Metody płatności

Płatności cykliczne (subskrypcja)
Płatności cykliczne to płatności dokonywane automatycznie w regularnym przedziale czasu np. co miesiąc lub co rok. Dane karty są zapamiętywane przez operatora płatności i zapisywane w celu dokonania kolejnej wpłaty przy kończącym się abonamencie. Płatności cykliczne są idealnym rozwiązaniem do zapewnienia ciągłości działania Państwa usług. Po jednorazowym ich aktywowaniu nie trzeba pamiętać o odnowieniach. W razie potrzeby subskrypcję można anulować w panelu klienta.

Szybkie płatności – Tpay
Przelew elektroniczny dokonywany za pośrednictwem systemu szybkich płatności Tpay. Płatności z wykorzystaniem tego systemu i platformy elektronicznej Państwa banku trafiają do nas zazwyczaj w ciągu kilku do kilkudziesięciu minut od momentu realizacji przelewu. Dodatkowo ta metoda eliminuje możliwość powstania pomyłek w kwocie lub tytule przelewu.

Przelew tradycyjny 
Jedną z form płatności za zamówienie lub przedłużenie usługi jest przelew tradycyjny. Przelew można wykonać po wygenerowaniu proformy w panelu klienta (sprawdź jak wygenerować proformę). Przy rozliczaniu należy pamiętać, aby w tytule przelewu wpisać numer proformy, który jest jednocześnie numerem zamówienia. Numer rachunku, na który należy przelać pieniądze, dane do przelewu, a także jego tytuł, jaki należy wpisać widoczny będzie również w końcowej fazie zamówienia, poniżej szybkich płatności Tpay.

Prosimy zwrócić uwagę na to, że każde zamówienie jest unikalne i należy dokonywać płatności zgodnie z informacją zawartą w szczegółach zamówienia.

Ważne! Ze względu na to, że płatność wykonywana przelewem tradycyjnym nie jest od razu księgowana na naszym koncie, aktywacja lub przedłużenie usługi opłacanej w ten sposób nie nastąpi od razu po wykonaniu przelewu, a dopiero po dotarciu do nas wpłaty.