Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. ×
Jeśli nie masz pewności, który serwer WWW wybrać nie krępuj się zapytać - chętnie pomożemy. Zapraszamy do kontaktu.

Hosting ownCloud

Serwer Zielony

50 GB SSD


Transfer: 200 GB Liczba domen: 20 Konta e-mail: 50 Bazy danych: 20
Darmowy certyfikat SSL: Kreator stron WWW: Darmowa migracja:
149 zł / rok netto
183,27 zł / rok brutto
Zamów 14-dniowy okres testowy.
Jeśli nie jesteś pewien, który pakiet jest dla Ciebie najpierw go przetestuj.

Serwer Żółty

100 GB SSD


Transfer: bez limitu Liczba domen: bez limitu Konta e-mail: bez limitu Bazy danych: bez limitu
Darmowy certyfikat SSL: Kreator stron WWW: Darmowa migracja:
199 zł / rok netto
244,77 zł / rok brutto
Zamów 14-dniowy okres testowy.
Jeśli nie jesteś pewien, który pakiet jest dla Ciebie najpierw go przetestuj.
Zobacz pełną ofertę serwerów WWW

OwnCloud, nasza prywatna chmura

owncloud logo

OwnCloud to innowacyjne rozwiązanie, które pozwoli nam zapisywać i synchronizować nasze pliki i informacje w sieci. Aplikacja umieszczona na dobrym serwerze, takim jak IDHosting, pozwoli cieszyć się naszymi danymi, wszędzie tam, gdzie mamy dostęp do internetu. Sprawdź co zyskamy tworząc własny hosting ownCloud i serwer ownCloud.

Zacznijmy od tego czym tak naprawdę jest ownCloud. Jest to aplikacja, która służy do obsługi i katalogowania naszych sieciowych zasobów. Dzięki niej stworzymy własną chmurę, taką jak popularny Google Drive oraz Dropbox. Co nam to umożliwi?

Dzięki chmurze, w każdym miejscu będziemy mieć możliwość wgrywania, przeglądania i edytowania naszych plików. OwnCloud znacznie nam to ułatwi. Posiadając serwer ownCloud i hosting ownCloud, będziemy mogli korzystać z naszych danych przez Internet. Daje to niemal nieograniczone możliwości.

OwnCloud jest wyposażony w takie funkcje jak Kalendarz, Zadania i Kontakty, nie jest to nic innego jak organizer, dzięki któremu nasze najważniejsze kontakty, zadania i terminy będziemy mieć zawsze pod ręką. Wystarczy zapisać odpowiednie informacje w chmurze i mamy do nich dostęp online, wszędzie tam, gdzie będziemy tego potrzebować. Program ma również wbudowany odtwarzacz muzyczny. Warto też wspomnieć, że klient programu działa na systemach Windows, Linux, OS X, iOS i Android, posiada również wersję przeglądarkową. Plusem jest również bezpieczeństwo naszych danych. OwnCloud oferuje bowiem szyfrowanie całych katalogów.

hosting owncloud

Niewątpliwą wadą ownCloud jest to, że do działania potrzebuje włączonego komputera. Stanowi to spore utrudnienie i w oczach przeciętnego użytkownika, od razu przekreśla ten program. Jest jednak rozwiązanie. OwnCloud z powodzeniem można zainstalować na profesjonalnym serwerze IDHosting, tworząc w ten sposób własny serwer ownCloud i hosting ownCloud.

Hosting ownCloud i serwer ownCloud wraz z aplikacją to idealne rozwiązanie dla osób prywatnych oraz firm. My sami decydujemy o pojemności naszej chmury. A instalacja aplikacji jest banalnie prosta. Wystarczy pobrać oprogramowanie ze strony producenta i rozpakować je na serwerze przy pomocy klienta FTP. Program do działania nie wymaga nawet bazy MySQL. Od tej pory możemy cieszyć się wszystkimi plikami i informacjami wszędzie tam, gdzie mamy dostęp do internetu.

Zamów hosting ownCloud już teraz!