Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. ×

Katalog aplikacji

Wszystkie nasze konta posiadają darmowy dostęp do katalogu aplikacji. Dzięki niemu otrzymują Państwo dostęp do wielu aplikacji internetowych bezpośrednio z poziomu panelu administracyjnego Plesk. Są pogrupowane według kategorii, a każda z nich posiada krótki opis. Ich instalacja jest zautomatyzowana przez co bardzo prosta i szybka.

Wszystkie niezbędne elementy są tworzone przez panel. Mogą Państwo zapomnieć o problemach z prawami dostępu, tworzeniu baz danych, użytkowników, itp.

Trzeba dosłownie 1 minuty oraz kilku kliknięć aby zainstalować daną aplikację. Niżej przedstawiamy ten proces na przykładzie bardzo popularnego systemu zarządzania treścią jakim jest Joomla.

Krokiem pierwszym jest przejście do zakładki "Aplikacje" oraz wybranie interesującej nas pozycji. W tym wypadku będzie to Joomla. Po kliknięciu przycisku "Instaluj" aplikacja jest pobierana na serwer i instalowana. Operacja ta trwa zazwyczaj kilkanaście sekund. Jako alternatywę można wybrać instalację spersonalizowaną.

Po kliknięciu przycisku "Instaluj" aplikacja zostanie pobrana oraz zainstalowana.

Za kilka chwil wszystko jest gotowe. Mogą Państwo cieszyć się gładko i przyjemnie zainstalowaną aplikacją.

Dalsze zarządzanie również odbywa się częściowo z panelu administracyjnego. Można się bezpośrednio z niego dostać do panelu kontrolnego aplikacji.

Zamów serwer WWW z katalogiem aplikacji już teraz!